Andělé-MUKA

7. října 2011 v 16:30
Druhá část knihy Andělé, americké spisovatelky Lauren Kateové, nese název Muka

Ve druhém dílu série Andělé pokračuje dramatický příběh, v němž se mladičká Luce snaží odhalit pravdu a přerušit věčný koloběh lásky, předčasné smrti a znovuzrození...

Když se Lucinda Priceová po pohnutých událostech ve škole Meče & kříže dostane do kalifornské Pobřežní akademie, zdá se, že se všechno obrací k lepšímu.
Její nová škola se s pochmurnou polepšovnou v georgijských močálech nedá vůbec srovnat: akademie byla založena pro nefilimské studenty, tedy pro potomky lidí a andělů. Studium je tady mnohem zajímavější, andělští i démonští učitelé mnohem přívětivější, a Luce si postupně nachází i nové přátele, kteří jí pomáhají vyrovnat se s tragickou smrtí kamarádky Penn.

Pobřežní akademie má jen jednu vadu na kráse: není tu Daniel, Luceina spřízněná duše, padlý anděl, s nímž ji od počátku věků pojí láska silnější než smrt, ale také krutá kletba.
Daniel zmizel za jakýmsi tajným posláním, o němž Luce odmítá cokoli prozradit. V osamělé dívce tak narůstají pochybnosti o tom, jestli je Danielova verze minulosti ta jediná správná. Cítí, že Daniel jí něco tají. Kde teď je a co dělá? Proč se dal dohromady se svým odvěkým rivalem Camem? A kdo jsou slepí Vyhnanci, kteří se záhadně objevují v okolí akademie?
Lauren Kateová: Andělé – Muka - foto


.......
musím sehnat ;)

kiitos
vaše Iwush
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kaczullka kaczullka | Web | 7. října 2011 v 20:22 | Reagovat

To je druhý díl, že?? :)

2 Iwush Iwush | Web | 7. října 2011 v 20:34 | Reagovat

jojo :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama