Ach ten advent.

18. prosince 2011 v 17:04
Vítám vás zase na mém blogu. Jak jste si už určitě všimli (to opravdu přehlédnout nejde) změnila jsem design. A to o dost. Je to něco jako zasněžená verze mého blogu, takže to je takové troooošičku světlejší :D. Ale upřímně s tímto designem nejsem moc spokojená. On by se mi možná i líbil, kdyby to tu všechno sedělo, kdyby mi to nedalo tolik práce a přitom to dopadlo tak katastrofálně. No posuďte sami, jak to vypadá. Moc jako goth ani ne :D to je na tom to vtipné. No nechám to tu zatím týden a pak to asi zase změním zpátky anebo udělám nový (spíš to první jelikož nemám nápad). Navíc mě naštvala moje ségra (ta malá) při focení té hlavní fotky. Mám na krku bílou stuhu a na ní mám vždycky to sluníčko. Jenže jak jsem si lehla, otočilo se dozadu. A sestra nebyla ochotná vyfotit to znovu. A když už jsem ji přinutila, dopadla z toho úplně divná fotka. No strašné. Tohle byla jediná fotka, která vcelku vyšla, až na tu stuhu teda.
Dost o designu
V pátek jsme měli akademii. Se sborem jsme to zahajovali. Teda já se nehorázně bála. Bylo zhasnuto (té tmy jsem se nebála, to ne!) a my jsme nastupovali se svíčkami, na pódium, po schodech a k tomu jsme ještě zpívali. Na tom by ještě nebylo nic tak strašného (minulý rok jsem to zvládla, předminulý taky) no jo, jenže jindy jsem neměla sukni až na zem :D. jsem si říkala jestli to bude hodně špatné až tam kvůli mně začne všechno hořet :D. takže zahájení dopadlo dobře. Bohužel jsem neviděla celý program. Teda, já ho neviděla vůbec. A to ani na generálkách na zkouškách a to jich bylo celkem dost. Bylo to proto, že jsem byla asi v 5 vystoupeních. S Anež jsme si zazpívaly náš duet, který normálně zpíváme v pohádce Byl jednou jeden drak, naštěstí bez kostýmů (zachránila nás paní učitelka zpěvu, jinak naše učitelka dramaťáku chtěla, abychom měly kostýmy). S dramaťákem jsme si jinak zahráli České pověsti, které jsme nehráli asi rok :D, ale povedlo se nám to ;). Prý mi zase nebylo rozumět, když teď jsem se snažila (prosím, vyndejte mi někdo ty dráty z pusy). A zazpívala jsem si i to sólo. Za to jsem moc ráda. A zakončili jsme to zase sborem. No dalo by se říct, celkem nuda. Ale na konci celé akademie vypadla v celé obci elektřina. V sále se nám zhaslo a jen náš sbor byl osvětlený svíčkama. Jak romantické oh. :D no bylo to zajímavé. Můj taťka nahrával celou akademii na video a zvuk nahrával zvlášť přímo z mikrofonů. Když vypadl proud celou pásku s nahraným zvukem mu to zničilo (aspoň že video pořád je). Ale i tak, je to škoda nebude to tak dobrý zvuk.

Právě teďka jsem se vrátila z dalšího Adventního koncertíku. Tentokrát u nás v kapličce. Zazpívala jsem si Sing For Me, Adeste Fideles a Underneath. Kamarádkám se to taky moc povedlo. A určitě se to moc líbilo. Až na tu zimu. Však čajíček a svařáček nás pěkně zahřál ;).

Taky tak máte rádi ten prosinec? Já mám teda vždycky hodně napilno ;).

kiitos
vaše Neira
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Morticia Morticia | Web | 18. prosince 2011 v 19:23 | Reagovat

Náhodou, design se ti moc povedl. Hlavně mi k tobě dost sedí ;)

A FB... No, nevím, jak to chodí u fanouškovských stránek, ale pokud se můžeš podívat na seznam fanoušků, tak jsem mezi nimi. Moje jméno je "Anna", Příjmení začíná na "M" a mám tam jako profilovku fotku se svým přítelem ;)A taky jsem ti teď "olajkovala" tvou nejnovější fotku - podle toho mě snad poznáš ;)

2 Any Any | Web | 19. prosince 2011 v 10:56 | Reagovat

Díky za pochvalu ;)

K tomu vzhľadu, určite sa mi viac páči ten predošlý, je to hlavne kvôli tomu, aká je teraz stránka s článkami úzka a aj toto okno kde píšem komenty zblbol - nevidím, čo píšem, iba začiatky riadkov :-(
Ale fotka zo záhlavia sama o sebe je krásna, tá stuha absolutne nevadí :)
Aj na poslednej fotke ti to sekne!

3 Neira Neira | Web | 19. prosince 2011 v 12:48 | Reagovat

tak děkuji moc ;).. nenechám tu ten vzhled dlouho :))

4 Gabriel Decay Gabriel Decay | Web | 19. prosince 2011 v 13:32 | Reagovat

ted jde to menu mnohem lépe vidět..ale zase mi přijde až moc malá stránka..ovšem jako celek..to k sobě perfektně sedí...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama