rok 2011. jaký byl?

31. prosince 2011 v 14:49 |  Můj goth život
Tak a jsme zase na konci něčeho, co bylo a na začátku něčeho nového, co začíná.

V roce 2011 jsme se určitě všichni dostali zase o dost dál. Já teda určitě. Nabrala jsem plno nových zkušeností, zážitků. Bohužel tam nechyběla ani bolest a smutek. Ale za ten myslím můžu být také ráda. Tento rok se ze mě stala oficiálně goth. Teď už se opravdu zařazuju k téhle subkultuře.
Ale pořadě. Napadlo mě, že tady dát fotku a popisek z každého měsíce v tomto roce. Bude to pro mě jako připomínka toho co jsem zažila. Vždycky vypíšu něco zajímavého, co se ten měsíc událo.
Začínáme ;) Celý článek >>LEDEN
Silvestr 2010/2011. Bez Perishable. Tzn. nuuuuudááááá! A ona se se mnou včera hádala, že prý se mnou na silvestr tenkrát byla. Si teda pěkně spletla s tím silvestrem ještě předtím. Tenhle silvestr si totiž moc dobře pamatuju, na rozdíl od toho minulého kdy jsme se spily kofolou (opravdu nevím co mi do toho nalila ale je zajímavé že ona si to pamatuje), tento jsem totiž běhala po cestě, telefonovala, zapadla při tom do závěje a ještě mě napadlo, že projdu celou dědinu. (potom mi uvěřila, že mám pravdu, jelikož ona by mi nedovolila volat).
Nový rok vždycky začínáme pěkně zostra na sjezdovkách v Alpách. Ale ne vždy ve stejnou dobu. Někdy kolem ledna, února a března. Takže těžko říct kdy byla pořízena tahle fotka. A přiznám se, ta fotka je fotomontáž. Ono nejde o to, že bych nezvládla takhle vyskočit, ale o to že taťka by to nebyl schopný vyfotit. Takhle jsem ale na sebe pyšná za pěkně odvedenou práci v photoshopu protože hodně lidí to nepoznalo (poznali to jen ti, kterým jsem to řekla). A co vy poznali byste to?

ÚNOR
Co dodat k únoru. Prkno, snowboard, sníh, lyže, sjezdovka, ledovce, sníh, sníh, sníh, vyhrabávání se ze sněhu,… Tentokrát Alpy-Wagrain s Kančou a tou bandou. Tohle není mimochodem fotomontáž :D. k únoru dávám dvě fotky. Obě byly (no ta jedna je složená z více-za chvíli vysvětlím) vyfoceny skoro na stejném místě jen asi o + - 20 metrů od sebe. Ta druhá je fotografický záznam mého pádu. Dala to dohromady Kanča, protože její taťka stál kousek ode mě a fotil mě jak "jedu". + ještě záznam toho pádu na videu. Bohužel z dálky ale jde to vidět. Opravdu hlavně pro zasmání.

BŘEZEN
Březen, březen,… žeby zase board? :D
No nemůžu pořád psát jen prkno. V létě by to bylo pak asi divné, kdybych napsala: "jééé sníh". Takže tady dávám fotku z jednoho odpoledne, kdy jsem zase byla s Kančou. Ono těch fotek bylo více, ale nakonec jsem vybrala fotku Děvenky, jak byla nádherně špinavá. Tohle opravdu nemělo obdoby. Měla asi centimetrovou vrstvu hlíny na sobě ;).

DUBEN
Aaa co je tak fajn na dubnu? yes bylo mi tenkrát 14. Pamatuju si jak nerada jsem se loučila s tím svým 13 rokem. Byl to pro mě totiž asi nejkrásnější rok. Plno změn a tak. Ale život jde dál. Letos už mi bude 15. Jinak na fotce já, Martinka a mamka.

KVĚTEN
Květen je vždy v duchu pěvecké soutěže Poupě. Je to už taková tradice. Každým rokem si odtamtud nesu diplom. Letos jsem odtamtud dokonce postoupila do soutěže Talent F-M. k tomu více řeknu v článcích, které ještě připravuji, a které zveřejním, až vydám CD. Myslím, že to nebude za dlouho. Jinak zpět k fotce. Zpívala jsem píseň Sleeping Sun od Nightwish a vyzpívala jsem si 3. místo. Těším se na další ročník, na kterém už budu naposledy.

ČERVEN
V červnu jsme měli úžasný třídní koncert z kytary. Konalo se to v Jazz klubu v Těšíně. Mimochodem byl tam i Noah jen tak když vyjmenuju někoho, koho byste mohli znát. Učí nás na kytaru stejný učitel. Krystian. Mám ho hrozně moc ráda. Lepšího učitele bych si nemohla přát. S ním se nikdy nenudím. Hlavně naše hodiny jsou většinou spíš prokecané, než abychom hráli. Naposledy jsme hráli jen na jednu kytaru oba dva. Takže pořád výměny. :D Jinak koncert myslím, že se podařil. Na fotce já, na zemi Krystian a Lenka.

ČERVENEC
Konečně prázdniny. Léto. Červenec jsem byla na táboře, na který jezdím snad každý rok. Je to taková parta z Těšína. No jo, jenže když já nejsem přímo z Těšína tak se dá říct, že jsem vcelku utlačovaná. Šikanovali mě tam a pomlouvali. Dokonce jsem se stěhovala z chatky na chatku. Skončila jsem u malých holek Pepči a Báry a mojí úžasnou kamarádkou Jess neboli jak jsme jí říkali na táboře Jay-Z protože jí to prý vymyslel nějaký kamarád. V polovině tábora si pamatuju (to se mi opravdu stalo naposledy, když jsem byla ještě v první třídě a byla jsem poprvé na táboře) jsem se rozbrečela a volala jsem domů, že už tam nechci zůstat. Nakonec jsem tam vydržela až do konce a ty dvě holky co se mi tak smály a nadávaly mi (už ani nevím, co tak hrozného dělaly, že mě to rozbrečel,o ale pamatuju že mi to připomnělo první stupeň kdy mě všechna děcka šikanovaly.) Jinak na fotce jsem s Jess :)

SRPEN
Srpen jsem byla ještě na jednom táboře. Na tanečním s kamarádkou Luckou. Tam jsme se čistě náhodou taky stěhovaly do jiného pokoje (i když já nevím, jestli jsem tenkrát udělala dobře, protože jsem se pak stejně chtěla vrátit zpátky). Ale tenhle tzábor není to o čem chci mluvit. Jasně bylo to tam super, poznala jsem spoustu nových lidí, ale taky mě tam pomlouvali, zase jsem byla ta divná, atd.
Když jsem se z tábora vrátila, měla jsem u mě třídenní návštěvu. Byly to jedny z nejúžasnějších dnů. Přijel za mnou Dája z Plzně. Jen tak mimochodem ta banda z té Plzně chce abych se tam k nim teďka taky nějak dostala :D . Davida jsem tenkrát viděla po roce. A můžu říct, že jsem ho milovala nade vše. Jen on mi na konci srpna tak hnusně ublížil. Už se snažím na to zapomenout. Ale tehdy jsem se stala oficiálně goth. a z té obrovské deprese (fakt asi největší jakou jsem zažila, protože on mě fakt nehorázně týral, já si totiž jinak nemůžu vysvětlit to, že jsem ani málem nešla do školy, myslím, že jsem i zvracela, měla jsem horečku atd.) vznikl tenhle blog. Teď už jsem se z toho celkem dostala, i když se mi o něm pořád zdají sny jakože se třeba líbáme no :D je to tak srdce odpouští, ale nezapomíná ;).

ZÁŘÍ
Moje přeměna. Od září jsem nevyšla před lidi v ničem jiném než v dlouhých černých šatech, a jiných gothických hadrech. Myslím, že 2 měsíce jsem ani neměla na sobě kalhoty. A rifle jsem si vzala až teď někdy v prosinci. Září zase začala škola. První 3 týdny jsem naprosto nedávala a myslela jsem, že se nervově zhroutím. Deprese+škola to prostě nejde dohromady. Potom už to bylo celkem v pohodě. Jinak září vznik tohoto blogu. Myslím, že to bylo někdy 3. Nebo 5. :D teď mi to opravdu vypadlo :D. potřebovala jsem se někde vyzpovídat, vypsat svoje pocity. Mám takový dojem, že to pomohlo ;)

ŘÍJEN
V říjnu jsem zjistila, že jsem se dostala do semifinálového kola soutěže Talent F-M 2011, o kterém jsem předtím neměla ani páru. Tak fajn. Šli jsme tam s dvěma kamoškama a jedním kamošem. Když jsme vlezli do toho obrovského kinosálu plného děcek z jiných škol tak jsme to hned vzdávali. Tohle bych tu zase rozepsala ale zase to je v tom připravovaném článku ;). Takže proste Semifinále>finále>domů se 4. Místem. :D konec. Ani žádný diplom mi nedali. :'( ale myslím, že tohle byl nejkrásnější zážitek, jaký jsem dosud zažila. Zpívat ve finále před plným sálem. Myslím, že i na tom videu jde vidět, jak jsem si to užila ;).

LISTOPAD
Listopad ten patřil pěvecké soutěži Zlatá Loutna. K tomu se asi taky vyjádřím víc v připravovaném článku.
Ale v listopadu jsme byli i na dovolené na Kanárských ostrovech. Tam mě tenkrát napadlo, že začnu psát příběh Dvojčata. (ani se neptejte jak, já vám to stejně neřeknu :p) hned jak jsme se vrátili tak jsem začala psát. ;). Asi jsem se bála že všechny nápady zapomenu. Ale psát budu určitě ještě dlouho, protože mám pořád tisíce nápadů ;).

PROSINEC
A máme tady prosinec. Prosinec je měsíc vždy plný koncertů. První byl koncert v kostele v Těšíně (který byl naprosto úžasný, hlavně když jsem se mezi generálkou a vystoupením když jsme měli hafo času, vkradla ke kamarádce, se kterou jsem se poznala víc teprve ten den.), pak byly menší koncerty a nakonec velká školní akademie při které nám na konci vypadla elektřina :D. Potom Vánoce, o kterých už jsem taky psala článek ;). A konečně tu máme dnešek. Původně jsem myslela (ještě když jsem začínala psát tenhle článek) že to strávím sama. No zas tak sama opravdu nebudu. Budu tu mít nějakého kluka z Anglie, který neumí česky, pak nějakého "asi v mém věku" z Třince a nakonec přece jenom i moji milovanou Perishable ;) bude to super silvestr ;)

Tak mám pocit že se mi zase podařilo napsat nehorázně dlouhý článek a jestli to někdo dočetl až potuď tak mu nesmírně gratuluju ;)
Přeju vám krásný nový rok, hodně štěstí a ať do něho vkročíte tou správnou nohou. Já půjdu raději po čtyřech ;)

Vaše Neira
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Simča Simča | E-mail | 31. prosince 2011 v 14:52 | Reagovat

Máš strašně krásný blog!!!!
Uplně užasný! ;D

2 school-of-vampires school-of-vampires | E-mail | Web | 31. prosince 2011 v 14:54 | Reagovat

máš nádherný vlasy =)..PF 2012
PS: Nechceš se registrovat do naší školy upírů?

3 Bella Bella | Web | 31. prosince 2011 v 14:57 | Reagovat

Krásné fotky.

ju a psala jsem ti do reklam, jukni s eprosím. děkuji moc a opravdu krásný blog

4 Týna :) Týna :) | Web | 1. ledna 2012 v 16:56 | Reagovat

No, u mě byl lepší rok 2011 (zatim :D), už teď mám smůlu jako něco, zdrhla nám dovniř kočka, tak jsem za ní běžela a rozbila jsem při tom dvě skleničky,pak se mi vykonala potřebu na deku (z toho smradu by jeden pad xD), vysypaly se mi všechny tužky a spadly mi do jídla, myla jsem nádobí a polila jsem se :D. No docela vtipný xD

5 Neira Neira | Web | 1. ledna 2012 v 17:03 | Reagovat

[4]: :D nezávidím :D.. to má holt nekdo smůlu. ale pozor. jak na nový rok tak po celý rok ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama