Vánocé :p

26. prosince 2011 v 17:54
Tak se vám hlásím po Vánocích. Možná trochu později ale už mám oblítané i všechny babičky, strejdy, tety atd. Nechci se tady, jak magor, rozkecávat jaké věci jsem dostala, ale řeknu aspoň pár, ze kterých jsem měla velkou radost ;). Hafec kosmetiky kterou upřímně ani moc nepotřebuju (Ale za voňavku od tety jsem ráda :D). Stojan na mikráč, ze kterého mám taky velkou radost, ale nejvíc mě potěšili tyhle tři krásné věci:

Takže kdo neví je asi tak trošku hodně pozadu :D
A co vy jaké jste měli Vánoce? Byla u vás taková ta vánoční atmosféra nebo jste ji už taky nějak postrádali? Teda mě přišlo, že i 23. Byly víc Vánoce než 24. Je to škoda. Ale i tak jsem si to užila pěkně. Konečně když mi zachutnala ryba jsem se na Vánoce pořádně najedla. Teda u babiček to ryba nebyla. To byla vždycky kachna. Tu mám taky ráda :p. Ale nejvíce se těším na silvestr. Ten si s Perishable musíme pořádně užít. Bude u nás nějaký kluk z Anglie. :D to bude sranda. Jsem zvědavá, jak se s ním domluvíme, když vůbec neumí česky a my jsme s angličtinou tak jaksi pořád na google překladači ;). Ale i tak to bude zábava. Taťka dneska dostal od strejdy rachejtle tak to vidím že to bude jak minulý rok když jsme před tím zdrhaly a vylily jsme přitom na sebe šampus :D. Jo těším se moc ;).

Jinak budu tady už muset přidat další kapitolu Dvojčat. Mám teď s tímhle příběhem velký úspěch u svých kamarádů. Pořád se ptají, kdy už bude další díl. Jen musím ještě sepsat 6. Kapitolu než přidám 5. (musím být vždycky kapitolu napřed :D) . No nevím co dál napsat. Jen asi: užijte si zbytek prázdnin (letos bohužel jen týdenních) a přeji vám krásný nový rok. Ale než bude silvrák tak se určitě ještě ozvu. Jestli to ovšem stihnu, protože plánuju jet do Prahy do aquáče a abych se zase viděla se "svým klukem" pokud se to tak dá nazvat :D.

No tak se mějte krásně ;) a pište do komentů co jste dostali k Vánocům. jsem zvědavá :p
Kiitos
Vaše Neira.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama