muhahah, muheheh, hihi... :p

29. ledna 2012 v 18:26 |  Můj goth život
:) tak vás po nějaké době zase zdravím. Zase je to tak že jsem tu byla, ale spíš jsem nestihla napsat nějaký článek. Poslední dobou toho bylo opravdu moc. Aspoň že už ty známky jsou uzavřené. :) taťka se mě ve čtvrtek snažil donutit začít se učit, ale já mu na to řekla, že na to kašlu (opravdu poprvé) ale tak co, teďka už jsou ty známky vcelku opravdu nepodstatné ;)…
Poslední dobou teď zase chodím boardit. Konečně. Hrozně si to užívám. Včera se mi sice něco trochu stalo, nebo nestalo, kruci. Prostě se mi něco stalo a to něco mě nejpravděpodobněji zachránilo před operací ruky :) :D luxusní!! Ale stejně jsem dneska raději byla opatrnější.
Byla jsem dneska na Visalajích, ostatně jako skoro vždycky a stal se mi tam trapas. Jeli jsme já, taťka, malá ségra a její kamarádka. Oni šli na procházku a na boby nahoru k Bílému kříži. Mě vysadili s 240,- u sjezdovky. Šla jsem si koupit lístek a jako naschvál musel stát 160,- + záloha za čipovku. Já už si jen říkala sakra, sakra, sakra. Omluvila jsem se tomu prodavači, že zavolám taťkovi a řeknu mu, ať přijede, že nemám dost peněz. Šla jsem si tedy zavolat, ale za chvilku ke mně přišel takový strašně fajn chlapík, který mimochodem předtím byl s tím prodavačem a ještě s nějakými lidmi v pokladně. Ptal se mě, jestli mi náhodou nespadla dvacetikoruna. Já na něho že ne, že jsem akorát neměla dost peněz na ten lístek, takže to nemůže být moje (stejně mi bylo jasné, že to byla jeho, a že to jen nahrál) nakonec mi ji přece jen vnutil a já si koupila lístek ;)… pak jsem se tam s ním ještě párkrát viděla a pořád se na mě šíleně usmíval a skoro pokaždé jak jsme byli blíže, se se mnou bavil. Ale i tak jsem se málem hanbou propadla.
Jako vždy jsem se tam chtěla hned s někým seznámit. Hned vedle mě stála taková holka. Hned jsem se jí ptala, jak se jmenuje a jestli se k ní můžu přidat, ale jen co jsme vyjeli na vleku nahoru, jsme se rozdělily a potkaly se už jen párkrát. Vůbec neuměla jezdit, teprve se učila tak když jsem se s ní zase jednou potkala, řekla jsem jí: "nechci do tebe nějak rýpat, ale když se teprve učíš, proč nejezdíš s přilbou? Já osobně jezdím už 5 let, ale bez přilby bych na sjezdovku nešla." Opravdu miluju ty nádhery, které "jezdí" na prkně, jen aby byly in, a mají takové ty sexy čepičky a dělají ze sebe bůhví co. Ona mi na to takovým hnusným tónem odpověděla, že si ji zapomněla. Pak už jsem se s ní nebavila. Když jsem si chtěla najet na takovou, dalo by se říct, muldu, že si skočím, v poslední chvíli jsem zjistila, že na tom místě kam jsem přesně chtěla + - dopadnout stojí nějaký boardista. Skočila jsem tedy asi o metr dál, ale na tak blbém místě, že jsem hned musela prudce zastavit, abych nespadla… Dole jsem na toho kluka hned, ale hezky, a tak aby to znělo spíš vtipně než vyčítavě, vybalila, že kdyby tam nestál, tak nespadnu. Dali jsme se do řeči a až do konce ježdění jsem s ním jezdila.

Nevím, jestli už jsem to tu psala, ale už jsem dopsala tu extra a taky extra dlouhou kapitolu Dvojčat. Zveřejňovat jí tu však nebudu, i když jsem z ní naprosto spokojená, protože nechci prozradit moc nápadů, které budou v budoucích dílech. Jen vám řeknu, o co tam jde. Dvojčatům už tam je 15 let a děj se odehrává, jak jinak, než v jiném světě, který vám už prozradím, jak se jmenuje, Amánie. Zoey uteče od jednoho takového zlého člověka (?) a ztratí se při tom ve vysokých horách. Je zima a ona zabloudí. Jak už bylo v 7. Kapitole, Neira najde dračí vejce. Z toho později vyroste drak Leo, který je jí věrným přítelem. Neira s Leem se Zoey vypraví hledat a zažijí při tom různá nebezpečí. Neira tam dokonce zabije tři démony. Končí to tak, že pokračování bude někdy příště :D. Ne, prostě Zoey zatím nenajde a úplně náhodou se ocitne doma ve svém pokoji.
Ach, jak já Neiru obdivuju. Kéž bych byla taky tak odvážná jak ona.
Zatím dvě fotky k příběhu. Neira před útokem. Jediné, kde by trochu mohla připomínat mě, je po té bitce, když zdrhne. Akorát že já bych zdrhla hned před ní ;). Zoey ještě nafocená není, protože je nemocná a taky nemáme to správné počasí. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Kdyby přece jen někoho zajímal ten příběh, stačí říct a napište mi svůj mail do zpráv autorovi v menu. :)

Tak zase přeskakuju na jiné téma. V úterý se rozdává výpis vysvědčení (Heuréka! Proč musí být pololetí tak dlouhé?) a máme ve škole takovou akci. Kdo chce, připraví si na ten den něco o svém oblíbeném člověku (zpěvákovi, herci,…) krátké povídání, proč ho obdivuji a co dokázal. + se ještě můžeme za něho převléct a za to dostaneme "žolíka", kterého potom můžeme využít při zkoušení jako omluvu. Já si vybrala jak jinak než Tarju. A jistě že já jsem tak šílená, že se za ní i převleču. Ale s vlasy to bude horší. Žádná paruka! Já si budu barvit vlasy na černo. Naštěstí šamponem jako normálně, ale i tak vím, že to půjde blbě dolů. Koupila jsem si pro jistotu dva balíčky :D. Navíc chceme s Perishable zjistit, jak moc si budeme zase podobné ;). No, já myslím, že určitě dost. Fotky budou :) tak jsem zvědavá

Asi už nemám co víc říct. Mějte se ;)
Kiitos
Vaše Neira
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gisselle Tussan Gisselle Tussan | Web | 29. ledna 2012 v 20:10 | Reagovat

Máš kliku, asi se chtěl ten týpek seznámit :-) Já nemůžu kromě sáňkování a bobování dělat nic a sníh u nás jak na potvoru není...pololetní prázdniny mi přijdou krátký :-)

2 Neira Neira | Web | 29. ledna 2012 v 20:10 | Reagovat

[1]: já si pololetní prázdniny začínám už ve čtvrtek :p jedu do Alp ;))

3 Ivuše Ivuše | E-mail | Web | 1. února 2012 v 14:43 | Reagovat

Na fotky se těším - a tyto dvě jsou dost dobré. :-)
Že nejedeš na Metallicu mě mrzí. Když se tam nedostanu já, přeju to ostatním... Třeba mým kamarádům a kamarádce z kvinty od nás z gymplu. Nakonec jedou tři lidi. A mně skoro vynadali, když jsem řekla, že nemůžu. :-D
Ten příběh zní dost zajímavě, bohužel bych asi nenašla na jeho přečtení čas. ;-(
Zjistila jsem teď při čtení, že máme dost podobný způsob vyjadřování! Akorát já tak akorát mluvím, když píšu článek na blog, tak se snažím vyjadřovat tak nějak normálně. ;-) :-P

4 Elizabeth Strange Elizabeth Strange | Web | 3. února 2012 v 21:29 | Reagovat

Ty fotky jsou skvělé a já se asi dám do čtení příběhu,protože vypadá zajímavě :)

5 Neira Neira | Web | 6. února 2012 v 12:35 | Reagovat

[3]: ted jsem chtěla nafotit ještě hory ale jak jsem byla v Alpach nějak se mi vybil foťák.¨
to je škoda no ;)...

[4]: děkuji :) to mě těší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama