zase jen žvásty.

19. ledna 2012 v 16:28 |  Můj goth život
Ahoi.
Tak se vám zase hlásím s nějakým tím článkem, kde se zase pokusím rozkecat. Poslední týdny mi dávají celkem zabrat a předpokládám, že nejsem jediná. V pondělí jsme psali srovnávací testy (uff ještě že nejsou na známky) a teď jsem se chtěla podívat znovu na své výsledky a otevřít si je v procentech. No jo, jenže mi to nechce ukázat :(. Dopadla jsem na tom vcelku asi průměrně. V českém jazyce jsem měla dobře 30/35, v matematice 11/25, v angličtině 18/24 a v okruhu člověk a příroda (chemie, přírodopis,…) 10/21. No není to zrovna nejlepší, ale na to že chemii jsem vcelku všechno tipovala a v matice to samé, protože jsem byla neskutečně líná počítat, to je celkem v poho.

Naštěstí se to neznámkovalo, ale to se nedá říct o těch dalších testech, které jsme psali jako pololetní prověrky. V pátek jsem dostala svoji první 5. Přišla jsem po nemoci do školy a hned první hodinu přede mě dali papír se zadáním a piš. Koukala jsem na to jak z jara a snažila se přijít na to, co tam sakra mám dělat. Teď už to naštěstí vím. Dneska jsme psali velkou pololetní práci v matice, takže jsem to už vědět musela. Nejsem přece blbá ;). No v pondělí jsme si napsali takovou nádhernou pololetku z českého jazyka. Ale tahle byla nádherná bez ironie. Čeština mi naštěstí jde. Ve středu to byla zase angličtina, kterou jsem (snad) zvládla díky sešitu na lavici a taky přírodopis, ze kterého jsme psali nejdřív menší prověrku, a já jsem pak musela psát ještě velkou opravnou z celého půl roku. Náš třídní mi totiž nechce dát za tři. A já taky nechci. No dneska jsem byla donucena napsat si ještě písemku ze zeměpisu, protože mám nejméně známek ze třídy. Většina jich má tak sedm a já měla jen 3> 1,1,1, 4… a díky té čtyřce jsem musela psát. No, přibyla tam další 4. Děkuji pěkně. Na vysvědčení mám ale za 2 ;).

Dneska jsem byla s Daduškou (spolužačka) ve škole jen 3 hodiny. Obě jsme dneska šly na ortodoncii. A já už se konečně dočkala rovnátek. Mám teď na spodních zubech. A když jím tak mi vždycky polovina jídla zůstane v puse. Já říkala, že ta rovnátka jsou účinná dieta. No nechci se moc rozkecávat o těch rovnátkách. Mám je teprve 6 hodin, takže na bolest si stěžovat nemůžu.

Ale o čem psát?
Třeba o tom jak teď šíleně šílím, protože chci vrátit pátek a opravit si tu písemku z matiky ze které jsem měla za pět… no teda, to taky. Ale já chci zpátky do Zlína. Nemůžu se dočkat dubna 2013.

No, tak dneska se mi moc rozkecávat nedaří. Možná to bude tím, že jsem včera celý večer propsala. Psala jsem dvojčata, ale ne klasicky další kapitolu, jako normálně, ale psala jsem "dalo by se říct" budoucí kapitolu, když už jsou Neira a Zoey puberťačky. A proč to píšu? Někde jsem našla soutěž "napiš a pošli svůj zimní příběh". Myslím, že to chtěli v tom smyslu "napiš, co si zažil v zimě", já to však vzala trošku po svém. Psala jsem to celé včerejší odpoledne a ještě k tomu musím nafotit nějaké fotky (taky to tam v té soutěži k tomu chtěli). Mám to zatím sepsané jen v hrubé verzi ve svém sešitě, do kterého Dvojčata vždycky píšu a je to dost dlouhé. Asi 4x delší než normální kapitoly co zveřejňuju. Tuhle se však na blog nechystám dát. Je to proto, že bych vám moc prozradila, co ještě chystám napsat a co se tam různě v příběhu odehraje. Já jsem ovšem s tím příběhem co jsem včera sepsala naprosto spokojená. Jde tam o to, že Zoey se ztratí v zimě v horách v lese a Neira se jí vydává hledat. Možná někdy to tu zveřejním, ale zatím ne ;). Nechte se překvapit.

No jo. Poslední dobou ztrácím inspiraci, o čem psát články. Takže moc nečekejte nějaké články jako tenhle.
Takže pro dnešek končím ;). Mějte se krásně. ;)
Kiitos
Vaše Neira
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivuše Ivuše | E-mail | Web | 19. ledna 2012 v 23:23 | Reagovat

Moje vlasy mi závidí celé širé okolí a já jsem na ně náležitě pyšná. ;-)

2 Neira Neira | Web | 20. ledna 2012 v 16:35 | Reagovat

[1]: a ani se ti nedivím ;)....

já jsem albínsky bílá se světle modrýma očima :p taky si nestěžuju ;))

3 Gisselle Tussan Gisselle Tussan | Web | 24. ledna 2012 v 20:28 | Reagovat

Taky se těším na příští rok, chci do Zlína znovu :-)

4 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 25. ledna 2012 v 20:10 | Reagovat

Co je ve Zlíně v dubnu? :D

Jo, taky jsme si prošli písemkovým týdnem. Ale kupodivu to dopadlo dobře, to jsem ani nečekal - já, když si mám něco opravit, většinou se stane pravý opak. :D
Dvojka ze zeměpisu je pěkná známka, v naší třídě je - nevím vážně proč - druhý nejhorší průměr právě zemák. :D

5 Neira Neira | Web | 25. ledna 2012 v 20:13 | Reagovat

[4]: :D v dubnu 2013 bude Tarja zase ve Zlíně ;)

:D jo to u nás jsme na tom podobně :D a dost nám nejde ani přírodopis. :D ale spíš je to takový, že učitelé mají vždycky někdo své oblíbence. ;) a nebo na ans kašlou stejným zpusobem (taky možnost ;p)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama