vízo...hnědo-fialovo-šedá... matika a konečně doma...

6. února 2012 v 21:29 |  Můj goth život
Konečně doma.
Jak už to bývá, zase jsem se delší dobou neozývala. Takže začnu asi tím, že konečně máme za sebou pololetní vysvědčení. Doufám, že i vy si na něj nemusíte stěžovat, protože já jsem upřímně naprosto spokojená. Vyvázla jsem jen se čtyřmi dvojkami (fyzikář nezjistil že ten graf, který mi zaručil 1, byl okopírovaný od kamarádky.)tak se pochlubte, jak jste dopadli vy?
(CČ>)


Nechci se moc rozkecávat o vysvědčení, protože tam už není co řešit. Je to za námi a musíme se dívat dopředu; příjmačky. Takže žádné lenošení a neučení se. Bohužel.
Ale i s tím učením se dá vcelku užívat. Nebo spíš užívat si a neřešit učení. Anebo, užívat si a učení posunout napotom. Ani nevím, co z toho preferuju já. Nejspíš to druhé, každopádně už ve čtvrtek jsem se na školu vykašlala a na prodloužený víkend jsme vyrazili na snb do alp spolu s kamarádem Vojtou z Olomouce a jeho rodiči. Po cestě mi taťka dovolil pustit jen Tarju & Harus a What Lies Beneath. Na Imaginaerum se bohužel nedostalo, protože sestřička chtěla poslouchat pohádky a taťka nechtěl poslouchat to, co prý musí poslouchat pořád. V Olomouci jsme se ještě stavili opravit moje(zase) urvané vázání a koupit chrániče na moje pořád bolavé zápěstí.
Do Wagrainu jsme dorazili večer, takže jen hodinový pokec a pak spát. Další den jsme jezdili na sjezdovkách ve Wagrainu a já s Vojtou jsme dokonce sjeli až do nějaké vesnice vzadu za tou horou. Začalo to dobře, nikomu se nic nestalo.
V sobotu jsme jezdili na sjezdovkách hned naproti našeho penzionu na Flachau. Asi po obědě už jsme začínali mrznout a všechno nás bolelo, tak jsme si řekli, že dáme poslední jízdu na freeridu a pak si sjedeme celou horu a dojdeme do penzionu. Když jsme s Vojtou vyjížděli lanovkou nahoru na freeride, popisovala jsem mu, kudy musí přesně jet, aby se pak dostal na sjezdovku a nikde nezapadl. Ještě jsme viděli nějaké lyžaře, jak jedou úplně dozadu, kde jsem mu řekla ať za žádnou cenu nejede, bo by se pak nedostal. Nahoře vyjel jako první, a jako naschvál jel přímo tam, kde jet neměl. Já jela samozřejmě svojí cestou. Na jednom kopečku jsem na něho čekala, protože jsem ho ještě viděla, že by to snad mohl nějak ke mně dojet. Čekala jsem asi 7 minut a on nikde. Dívala jsem se a nikde jsem ho neviděla. Jela jsem tedy asi o 20 metrů dál na další kopeček, že by třeba to mohl vyjet tam. Tam jsem čekala dalších 10 minut a on stále nikde. Dokonce jsem na něj i volala. Začínalo sněžit tak jsem sjela na sjezdovku kde jsem si sedla a dále ho vyhlížela. Po 15 minutách mi začala být zima a řekla jsem si, že dojedu k lanovce a zavolám taťkovi, ať zavolá Michalovi a Pavlínce ať zavolají Vojtovi(jo dává to smysl!).Když jsem vytahovala mobil že tedy budu volat, zrovna ke mně přijeli Pavlínka a Michal (jaké štěstí) tak jsem na ně vyklopila že se mi Vojta tak trochu ztratil. Oni mu hned volali, ať šlape nahoru, že dole už žádná sjezdovka není.
Asi po hodině se konečně ukázal, ale musel sjet asi dorost hodně nízko. Prý jel, jel a pak najednou skončila stopa. Když jsem se na něj tak dívala, jak měl omrzlé řasy, vlasy a seděl na zemi na boardu, vysmátý, jen s těží jsem zadržovala smích. Předtím jsem se o něj bála, ale když tak seděl a s hláškou: "Tak co, jeden znova?" na mě s úsměvem civěl. S Michalem jsme se tam pomalu váleli smíchy zatím, co Pavlínka ho pěkně seřvala, z čehož si asi nic moc nedělal. Pak už jsme tuto věc nějak moc neřešili. Dolů se většina vydala po sjezdovce, zatímco já, s bílým omrzlým nosem a svou malou sestřičkou, jsme se vracely dolů lanovkou.
V penzionu jsem hned vlezla pod teplou sprchu a pak jsme si šli zase sednout do apartmánu k ostatním. Všichni jsme byli bolaví a zmrzlí tak jsme se domluvili, že si zajedeme do aquáče. Pavlínka teda nakonec nejela, protože se jí nechtělo. My jsme ale hezky za chvíli naskákali do auta směr aquapark. Tam mě s Vojtou samozřejmě nikdo nevytáhl z výřivky, která prý měla mít 35 stupňů, ale já s tím naprostou nesouhlasím, protože tam nemohlo být více než 30, pokud vůbec, jelikož jsem se tam klepala zimou a měla husí kůži. Navíc jim tam furt blbly bublinky. Ještě jsem zapomněla zmínit, že to bylo prý nějaké termální a byla tam slaná voda, která mi krásně stáhla zbytky té šedo-fialovo-hnědé z mých vlasů, na což si nemůžu stěžovat.
Poslední den, v neděli, už se nikomu nechtělo na svah, kromě mého taťky. Celé dopoledne jsem tím pádem prospala, zatímco taťka sjížděl v pěti minutách stále dokola celou 3kilometrovou sjezdovku.
Po cestě zpátky konečně došlo na Imaginaerum (samozřejmě pořád přetáčené, jelikož ségra chtěla poslouchat Harryho Pottera, který mimochodem potom hrál v kuse asi 4 hodiny.)
Každopádně jsem hrozně ráda, že už jsem doma. Nehorázně jsem se těšila, až rozečtu další díl Školy noci. Opravdu. Jsem hrozný maniak do čtení, jenže ono je to tak nehorázně napínavé a tak dobře se to čte.

Jinak mě tak napadlo, že zde dám ty extra fotky mého sešitu matematiky. Už jsem se o tom určitě někde zmiňovala, takže tady to je:

Nejhezčí na poslední fotce na té prázdné stránce "Prosím nový sešit" ale vždyť je tam ještě dost místa…!

A když už sem přidávám ty fotky, slibovala jsem, že zveřejním ty tmavé pačesy, které jsem minulý týden měla :). Mělo to být původně černé, ale chytlo to tak nějak do hnědo-fialova a místy kde mi prosvítaly blond vlasy to bylo šedé :D
…….....
Tak nějak mě napadá, že jsem chtěla napsat ještě něco, ale moc nestíhám.
Teď jsem si ještě vzpomněla; do slohu budu asi dělat úvahu na téma "Jak nás ovlivňuje reklama", a jelikož úvahu píšu hodně ráda, asi ji i zveřejním na blog. :)…
Jinak se mějte
Kiitos
Vaše Neira
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vanessa♥ Vanessa♥ | Web | 6. února 2012 v 21:36 | Reagovat

krásná a chytlo ti to dobře :) já jsem se také předtím obarvila na černo ale jdu zpátky na svoji blond :) udělala jsem chybu ale tobě to sluší ;)

2 Neira Neira | Web | 6. února 2012 v 21:41 | Reagovat

[1]: já už to mám taky znovu blonďaté ;). ale vůbec mi to nechytlo dobře. :) bylo to takové... divné :D

3 (Ne)šílená Charlotte (Ne)šílená Charlotte | Web | 7. února 2012 v 21:52 | Reagovat

Taky mám ze sešitu matematiky omalovánku. A z biologie taky. A vlastně... už bych se v té škole mohla začít učit.
Přijímačky? *vzpomíná na minulý rok* Kampak to zkoušíš?

4 Neira Neira | 8. února 2012 v 10:51 | Reagovat

[3]: :D nojo

Těšín gympl.:p ;))

5 Morticia Morticia | Web | 29. února 2012 v 19:16 | Reagovat

Náhodou ti to na té fotce sluší. To já, když jsem se jednou barvila, tak mě to celou místo nabarvení odrostů odbarvilo na zrzavo a musela jsem to barvit znovu :-D
Jen záleží na tom, jakou značku barev na vlasy použiješ ;-)

PS.: Soutěž začala :-P ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama