článek na téma ;) > Cestování :)) předprázdniny na jachtě....

24. června 2012 v 11:47 |  články na téma...
No tak vám sem v tomhle týdnu ještě přidám jeden článek. Napsala bych ho později, teda, pokud bych ho vůbec napsala, ale zrovna se mi úžasně hodí do tématu.
Cestování.
Někteří z vás možná ví, tento týden jsem tu nebyla. Po dvou letech jsem konečně byla zase na jachtě. No, ještě teď se se mnou všechno houpe. Cesta trvala zhruba 13 hodin, což bylo pro mě docela málo, soudím podle toho, že jsem se nedostala ani k albům Nightwish ani k albům Metallicy (i když té jsem si užila dost na zpáteční cestě).
Jachtu jsme měli Oceanis 43 se jménem Sweetie Pay. Nebyla moc velká, taky že otec spal na gauči a taťka kámošky na palubě. V posádce nás bylo deset. A my 'děti' jsme měli početní převahu 6:4… a stejně ty míchané drinky měli více dospělí >_<
Zase všechno motám do kupy.. :D no to je jedno x)
Několikrát jsme viděli delfíny a jednou s námi dokonce dva plavali u přídě. Bylo to krásné. Takoví velcí a vždycky co chvíli jeden u té přídě vyskočil a dělali s námi závody. To podruhé se těm jiným delfínům moc nechtělo, a když jsme otočili loď, že se k nim ještě vrátíme, radši odpluli jinam. Asi jsme je otravovali. Lenoši.
Ale krásně mi tam z té soli a sluníčka vybledly vlasy. Ale opálená moc nejsem :) to bude asi tím, že jsem se mazala 50kou a ani jsem se opálit nechtěla.
No a na cestě zpátky jsme uvízli asi na dvě hodiny v Chorvatsku v koloně, protože uzavřeli celou dálnici kvůli té nehodě autobusu, o které jste určitě slyšeli. Takže po cestě zpátky jsme stihla i tu Metallicu, ale na Nightwish zase nedošlo :D ale pár písniček jsme si pustila i na lodi x) ale spíš jsem furt jela Midnattsol, Ancient Bards, Sirenia, Lyriel atd. :D
No nechci se tady nějak moc vykecávat dopodrobna vzhledem k tomu, že by toho bylo mooc. takhle jen: máte mě zpátky
Takže se mějte krásně a později sem přidám fotky :)…
Kiitos
Vaše Neira
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama